GÜVENİLİR İŞ ORTAĞINIZ

HAKKIMIZDA

Önce güvenlik daha sonra kalite ve yenilikçi anlayışımızdan vazgeçmeden ihtiyaçları doğrultusunda tüm kurumlara ulaşım hizmetleri sunuyoruz.

Müşterilerimizin talep ve beklentilerinin üstünde hizmet sunabilmek için şirket merkezindeki eğitim birimimiz; yöneticilerimizden servis sorumlularımıza, şoförlerimizden müşteri ilişkilerine kadar her birime görev öncesi eğitim, kılık kıyafet standartları, iletişim ve turizm hizmet konularında sürekli ve düzenli olarak seminerler vermektedir. 

Vizyonumuz


Müşterilerimizimizin memnuniyetini esas alarak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ve çözüm ortakları olmak.

Misyonumuz


Gelişmekte olan servis taşımacılığında, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her zaman üstün hizmet, servis ve kaliteyi, yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktır.

Sektördeki Farklarımız


Güvenilir ve kaliteli bir yolculuk için sektördeki tüm inovasyon ve teknolojileri yakından takip ediyor, hizmet kalitesini artıracak yenilikleri firmamıza entegre ediyoruz. Müşterilerimizin taleplerini ve kriterlerini doğru analiz edip, geliştirdiğimiz özel taşıma modelimizle beklentilerin üzerinde bir hizmet anlayışı sunuyoruz.Servis Rehberi Seçim Kriterlerimiz ve Yetkinlikleri

22 – 45 yaşları arasında olmak.
Yüz kızartıcı bir suçtan ceza almış olmamak.
Tam teşekkül hastaneden alınmış sağlık raporu.
Görev ve sorumluluk bilincine sahip olmak.
Tercihen çocuk gelişimi alanında eğitim almış olmak.
Temel iletişim bilgi, beceri ve yeteneğine sahip olmak.
Güler yüzlü olmak.
Ekip çalışmasına yatkın olmak.


Sürücü Seçim Kriterlerimiz ve Yetkinlikleri

25 – 58 yaşları arasında olmak.
Yüz kızartıcı bir suçtan ceza almamış olmak.
Trafik kayıtlarında “güvenli sürücü” özelliğini etkileyecek nitelikte ceza almamış olmak.

Psikoteknik Değerlendirme Testlerinde yeterli bulunmak.
Tam teşekküllü bir hastaneden sağlık raporu almış olmak.

MÜŞTERİLERİMİZ NEDEN BİZİ TERCİH EDİYOR?

HER ZAMAN HAZIR

Servis operasyonumuz ve şoförlerimiz iletişim konusunda teknolojinin sunduğu en ileri imkânlarla donatılmış olup, oluşabilecek her türlü aksaklık karşısında şirket merkezimizdeki operasyon masasıyla anında iletişim kurarak ve gerekli koordinasyonu sağlayarak hemen her türlü problemi yerinde ve anında çözebilmektedir.

Kalite

Ulaşılabilirlik

Müşteri Memniyeti

100% Güven